Latest Post

Zakłócenia w transporcie międzynarodowym drogowym – jak sobie z nimi radzić? Jak dbać o domy drewniane, aby służyły nam jak najdłużej?

Oferta rolet okiennych jest naprawdę różna, a inwestorzy podczas ich wyboru biorą pod uwagę już nie tylko funkcje praktyczne, ale również te dekoracyjne. Okazuje się, że rolety mogą stanowić doskonały element ozdobny całego wnętrza. Szczególną popularnością w tym zakresie siedzą się rolety plisowane. Dowiedz się więcej, jakie wykazują właściwości. 

System rolet plisowanych 

Rolety plisowane sprawdzają się doskonale, jeśli inwestor ma rzeczywiście wygórowane wymagania. Mogą całkowicie zaciemniać wybrane wnętrze albo pozwalają zupełnie odsłonić okno, dzięki czemu do pomieszczenia wpada naturalne światło i silne promienie słońca. Co ważne, system rolet plisowanych pozwala suwać nimi po szybie i dokładnie regulować ich wysokość. Można otwierać je jedynie w górnej części szyby, tej dolnej albo idealnie pośrodku.

Rolety plisowane jako dekoracja wnętrza

To właśnie rolety plisowane cieszą się największą popularnością, zaraz po tych dzień-noc, które można zresztą znaleźć w szerokiej ofercie na  https://rolety24.net/rolety-dzien-i-noc/grafitowe-rolety-dzien-noc. Producenci oferują je w szerokiej gamie kolorystycznej oraz z dekoracyjnymi wzorami. Dzięki temu udaje się bez problemu dopasować je do konkretnej aranżacji wnętrza. 

Rolety plisowane same w sobie są dekoracyjne, ale na tyle uniwersalne, że pasują do mieszkań w stylu nowoczesnym, skandynawskim, retro lub loftowym. Świetnie sprawdzają się też w pomieszczeniach klasycznych, gdzie stanowią okazały element wyróżniający.