Latest Post

Zakłócenia w transporcie międzynarodowym drogowym – jak sobie z nimi radzić? Jak dbać o domy drewniane, aby służyły nam jak najdłużej?

W końcu nadeszło moje upragnione lato. Wciąż chodzę do swojej roboty, jednak zaczęłam już myśleć o przyszłych wakacjach. Wolne zaplanowałam na początek przyszłego miesiąca, więc już za kilka chwil będę mogła wreszcie odpocząć. Moje wakacje zorganizowałam w taki sposób, że jestem przekonana, iż wyjazd będzie niesamowitą wyprawą!

Początkowo ze znajomymi chcieliśmy wyjechać do zagranicznych miast. Co roku odwiedzamy Bułgarię, a ona wcale mi się nie nudzi, jednakże tym razem zapragnęliśmy zaznać czegoś zupełnie nowego. A może zwiedzilibyśmy bałtyckie morze? Przecież Bałtyk także jest całkiem atrakcyjnym morzem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać za każdym razem wylegiwania się na piasku. Dodatkowo, aktualnie nie chcę akurat wyjeżdżać ze swojego kraju, ponieważ martwi mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Chcę przeczekać ten straszny etap we własnym bezpiecznym państwie.

Urlop spędzam więc nad polskim morzem. Nie będę jednak przebywać w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym pokoju, ponieważ postanowiliśmy zarezerwować sobie wolny plac na terenie namiotowym. Wyruszamy ze swoimi namiocikami i śpiworami, rozbijamy obozowisko, a później robimy sobie prowizoryczną szkołę przetrwania. Chcemy zabrać z domów minimalną kwotę pieniędzy i postarać się spędzić wspaniałe wczasy niewielkim nakładem. Będziemy pływać, wylegiwać, maszerować oraz zwiedzać co ciekawsze zabytki, a za to prawie nic nie zapłacimy.

Jestem taka rozentuzjazmowana całym planem, że od niedawna odliczam dni do mojego urlopu. Będziemy podróżować pociągiem, więc nawet podróż będzie dość ciekawa, ponieważ ostatnio jechałam koleją kilkanaście miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że nareszcie będę mogła spędzić więcej czasu z najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiam ich, tak więc nasze wczasy z pewnością się udadzą!