Latest Post

Zakłócenia w transporcie międzynarodowym drogowym – jak sobie z nimi radzić? Jak dbać o domy drewniane, aby służyły nam jak najdłużej?

Manicure hybrydowy ma mnóstwo zalet, dlatego też cieszy się ogromną popularnością. Jest odporny na uszkodzenia, wygląda naturalnie, a także wzmacnia płytkę paznokci. Na dodatek możesz wykonać go samodzielnie, jeśli tylko zaopatrzysz się w lampę i niezbędne produkty. Sprawdź, jakie kosmetyki są potrzebne do wykonania manicure hybrydowego w domu.

Płyn odtłuszczający

W kosmetyczce fanki manicure hybrydowego zdecydowanie nie może zabraknąć dobrej jakości płynu odtłuszczającego. Nałożenie go na płytkę przed rozpoczęciem stylizacji sprawi, że lakier dłużej się utrzyma i nie pojawią się niezbyt estetyczne pęcherzyki powietrza. Odtłuszczacze do paznokci usuwają też różnego rodzaju zanieczyszczenia i pył, który może powstać podczas matowienia płytki.

Baza i top do hybrydy

Do wykonania manicure hybrydowego przeważnie konieczne jest także użycie baz i topów. Wyjątkiem są specjalne lakiery, które wystarczy utwardzić w lampie bez warstw dodatkowych produktów. W przypadku baz w drogerii online Nutridome nie brakuje kosmetyków, które są przeznaczone np. do płytki problematycznej, kruchej czy też przebarwionej.  Z kolei top może zapewnić wykończenie z połyskiem bądź matowym efektem.

Lakiery hybrydowe

W przypadku lakierów hybrydowych warto postawić na produkty, które cieszą się dobrą opinią ze względu na wysoką jakość. W ten sposób można niemal mieć pewność, że stylizacja będzie świetnie prezentować się nawet przez dwa bądź trzy tygodnie. Ponadto podczas zakupów warto zwrócić uwagę na kolor lakieru. Ważna jest też konsystencja, od której zależy m.in. łatwość aplikacji produktu.