Latest Post

Zakłócenia w transporcie międzynarodowym drogowym – jak sobie z nimi radzić? Jak dbać o domy drewniane, aby służyły nam jak najdłużej?

Zabawki zdalnie sterowane to idealna sprawa nie tylko dla dziecka ale i dla rodzica. Na popularności zyskują auta dla dzieci na akumulator. Aby wypróbować taki typ zabawek i sprawdzić czy dziecko będzie zainteresowane nie trzeba od razu inwestować w zakup. Auta na akumulator są coraz popularniejsze i można je wypożyczyć w galeriach handlowych czy na deptakach lub bulwarach.

Zabawka dla dziecka czy rodzica

Auto dla dziecka na akumulator jest sterowane zdalnie z pilota, istnieje również możliwość przełączenia go na tryb manualny, wtedy dziecko samodzielnie będzie mogło operować zabawką. Sterowanie z pilota to idealna opcja dla mniejszych dzieci, a przy okazji dobra zabawa dla rodzica. Nie sposób nie zauważyć zadowolonych ojców, sterujących autem z dzieckiem. Dla starszego dziecka ciekawszą opcją jest samodzielne sterowanie, natomiast rodzic nadal ma kontrolę w postaci pilota i możliwość interwencji w razie potrzeby.

Czy zabawka sterowana rozwija?

Zabawki sterowane pozwalają rozwijać koordynację ruchową dziecka. Jednoczesne kontrolowanie kierunku jazdy i prędkości. Dodatkowo rozwijają zdolność określania kierunków. Warto dawać dziecku konkretne polecenia lub wymyślać zróżnicowane trasy jakie ma pokonać. Wpłynie to na rozwój postrzegania przestrzeni. Auto dla dziecka na akumulator to też ciekawa alternatywa mogąca zastąpić wózek lub dająca zajęcie podczas zakupów w galeriach handlowych. Auta akumulatorowe sprawdzają się na spacerach i w parkach. Akumulatory zapewniają długi czas jazdy a konstrukcja pojazdu określoną maksymalną prędkość. Zapewnia to bezpieczeństwo dziecka i pełną kontrolę rodzica.

 

Related Post